Whatsapp Hattı
+90 (530) 634 78 18

Hakkımızda

1969 yılında bugün bulunduğu yerde kurulan İkram Kuruyemiş yarım asıra dayanan serüvenine hız kesmeden devam etmektedir.

Yıllar içinde artan çeşitliliğe uygun olarak kendini güncelleyen ve üçüncü kuşak tarafından yönetilen firmamız bünyesindeki ulusal markalara eklediği yerel üretim kuruyemiş, baharat, lokum, çikolata ve kahvelerini taze ve hijyenik olarak sizlere sunmaktadır.

Anında taze kavrulmuş kuruyemiş çeşitlerine eklenen naturel kuruyemişler, çekirdekten çekilerek size sunulan kahveler, binlerce çeşit doğal baharatlar, özel üretim lokum ve çikolatalar ile tüm ihtiyaçlarınıza tek bir adresten cevap bulabileceksiniz. Yılların getirdiği güven ve hizmet kalitesini internet dünyasına taşıyan İkram Kuruyemiş, tüm siparişlerinizi eksiksiz adresinize göndermektedir.

100 gr.´dan 100 kg. kadar tüm kuruyemiş, baharat, kahve, lokum ve çikolata isteklerinizi anında ve hızlı bir şekilde web sitemizden temin edebilirsiniz.

İkram Doğal Ürünler Pazarı sıfatıyla aktar tanımının tam karşılığı olan markamız, nişan, düğün ve özel organizasyonlarınız için de siparişlerinizi verebileceğiniz bir hizmet kalitesiyle sizi buluşturuyor. Tüm siparişleriniz özenle hazırlanarak tam zamanında ve eksiksiz bir biçimde hazırlanacaktır.